20 Ağustos 2015 Perşembe

20 Ağustos


Boyamayı çok seviyor bizim kız.Esrarengiz bahçeye de bayıldı.Teyzemin kitabına el koydu.

  
Teyzem etamine merak sarınca ben de internetten beğendiğim modelleri gösterdim ona.Sağolsun beğendiklerimin hepsini yaptı.Böyle güzel bir duvarım oldu sayesinde.Kütahya porselen tabağım çok eski.Rahmetli babam rahmetli anneanneme hediye getirmiş.O da bana hatıra olarak vermişti.


Bu örtüleri de komşum hediye etti.Böyle hediyelere bayılıyorum.Sen kıymet bilirsin, kullanırsın dedi sandıktan çıkardı.Yıkandı ütülendi ve hemen kullanmaya başladım.
Bu bisikletli etamini teyzem kendine yapmış,koridordaki duvarına asmış.Ama Öykü koridordan geçtikçe  bu çok güzelmiş dedi durdu. Teyzem sana hediye edeyim deyince e hadi alayım o zaman diyerek hemen çantasına koydu.Benim duvara astığımı görünce de sinirlendi.Bu benim diyerek ordan alıp kendi odasına astı:) O da annesi gibi seviyor böyle şeyleri.

4 yorum:

 1. Minik eller ilerde çok becerikli bir hanımefendinin elleri olacak belli ki.. Kanaviçeler enfes. Teyzenizin ellerine sağlık. Komşunuz iyi düşünmüş. Böyle zarif emek ürüneri, değer bilenlerin olmalı. Bisikletli deseni ben de çok sevdim. Öykü'nün odasına çok yakışmıştır..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuzu yeni gördüm kusura bakmayın.Çok teşekkürler.Kesinlikle haklısınız.El emeği ürünler değer bilenlerin olmalı.Dolaplarda ,kapalı çekmecelerde kalmamalı.

   Sil
 2. hepsi de çok güüüüzeeeeelll

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kusura bakmayın yeni gördüm yorumları.Eskisi gibi her gün bakmayınca bloga.Teşekkür ederim.Ben de çok seviyorum

   Sil

yorumlarınız için çok teşekkür ederim:)